Apie klubą

Apie klubą

Mūsų klube treniruojasi vaikai nuo 6 metukų.

  • Jie mokomi dziudo ir sambo veiksmų, gimnastikos pratimų,
  • lavinamas jų lankstumas, greitis, ištvermė.
  • Ugdoma pagarba vyresniam.
  • Vasarą vyksta sporto stovyklos.
  • Dalyvaujame dziudo ir sambo varžybose.
  • Vaikai yra Lietuvos ir Tarptautinių varžybų čempionai bei prizininkai, Lietuvos rinktinės nariai, įvairiuose amžiaus grupėse.

Projektas Dziudo treniruotės vaikams  bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Buvo įsigytas naujas tatamis:

IMG-6540 IMG-6569

Klube veikia trys grupės:

Naujokų grupė
Pradinio rengimo grupė
Meistriškumo ugdymo grupė


Dziudo sporto bei sveikatingumo vasaros stovyklos vaikams

2021 m. birželio mėn. ir liepos mėn.vyko savaitės trukmės ,,Dziudo sporto bei sveikatingumo vasaros stovyklos vaikams“ kurias organizavo Vilniaus dziudo klubas ,,Gralis” . Stovykloje dalyvavo 60 moksleivių -lankančių dziudo treniruotes Vilniaus Fabijoniškių gimnazijoje. Dalis moksleivių, pačio jauniausio amžiaus, dalyvavo stovykloje pirmą kartą tuo pačiu įgijo naujų patirčių, buvo supažindinti su sveiko gyvenimo būdo pradmenimis t.y. yra dienos režimas ,sveika mityba, fizinis aktyvumas, dalyvavo komandiniuose žaidimuose. Džiaugiamės, kad vasaros stovyklos yra įdomios ir patrauklios sportuojantiems moksleiviams paaugliams,kurie kelinti metai iš eilės aktyviai dalyvauja stovyklos veiklose. Moksleiviai bendravo ir bendradarbiavo tarpusavyje, kartu spręndė gyvenimiškas situacijas ir vykdydė komandines užduotis, tapo fiziškai aktyvesni, stipresni, bei atsakingesni ir jautresni kito poreikiams, tolerantiškesni ir tuo pačiu socialesni. Stovykloje moksleiviai buvo supažindinami su saugaus elgiasio prie vandens taisykėmis ir plaukimo pradmenimis. Aktyvus sportiškas laisvalaikis vasaros metu, buvo ypač naudingas moksleiviams popandeminiu laikotarpiu. Dziudo trenerio Artūro Zaicevo inciatyva vasaros stovyklos moksleiviams yra organizuojamos kelinti metai iš eilės 2020 m. visą liepos mėn. kaimo turizmo sodyboje aktyviai sportiškai laisvalaikį leido 60 moksleivių.

Projektas ,,Dziudo sporto bei sveikatingumo vasaros stovyklos vaikams” yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis.

 

 

“Per aspera ad astra (Seneca)” – Per kančias į žvaigždes.